Mikler-Chwastek A., Jelinek J.A., Korwin-Szymanowska A. Zielona edukacja i zrównoważony rozwój w nauczaniu początkowym w praktyce szkolnej. T. 2

Opis:

Wydanie: 1

Miejsce i rok wydania: Warszawa, 2023

Język publikacji: polski

Typ publikacji: praca naukowa

Dwutomowa publikacja powstała w ramach projektu „Zielony plecak szkolny dla klimatu Ziemi” realizowanego przez zespół naukowców z Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie przy współpracy z nauczycielami akademickimi z wydziału pedagogiki Uniwersytetu Agder w Norwegii. Projekt ma na celu podnoszenie poziomu świadomości obywatelskiej w zakresie ochrony´ środowiska i zdrowia człowieka, udzielenie wsparcia nauczycielom klas początkowych w obszarze edukacji klimatycznej, oraz promowanie koncepcji zrównoważonego rozwoju (ZR).
Publikacja ta jest kierowana do nauczycieli wczesnej edukacji i studentów kierunków pedagogicznych.

Wydawca:

Wydawnictwo Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej