Zapraszamy na listopadowe Otwarte Seminaria Doktoranckie

Aktualizacja: 03-11-2021

"Sytuacja małoletnich matek w domu, szkole i związku w perspektywie praw dziecka" oraz "Różnice uwarunkowane płcią w poszerzonym fenotypie autyzmu – konstrukcja fenotypu żeńskiego"...

...te projekty zostaną zaprezentowane podczas listopadowych Otwartych Seminariów Doktoranckich Szkoły Doktorskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Seminaria mają formę dyskusyjnych spotkań naukowych w oparciu o prezentacje koncepcji rozpraw doktorskich, osadzonych w obszarze reprezentowanych przez nasze doktorantki i doktorantów dyscyplin, tj. pedagogiki, psychologii i nauk socjologicznych. Spotkania odbywają się w czwartki w godz. 11.40-13.15 w sali 1109, bud. A (I piętro).

W imieniu Kierownik Szkoły Doktorskiej dr hab. Aleksandry Tłuściak-Deliowskiej, prof. APS zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału seminariach, które odbędą się w listopadzie, a są nimi:

• 04.11.21 r., godz. 11:40 - Sytuacja małoletnich matek w domu, szkole i związku w perspektywie praw dziecka
    doktorantka – mgr Dagmara Kostrzewska,
    promotorka - dr hab. Anna Odrowąż-Coates, prof. APS

• 04.11.21 r., godz. 12:30 - Różnice uwarunkowane płcią w poszerzonym fenotypie autyzmu – konstrukcja fenotypu żeńskiego,
    doktorant – mgr Edyta Idczak-Paceś, promotor - dr hab. Ewa Zasępa, prof. APS

Warto zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem wszystkich seminariów. Dodatkowych informacji udziela mgr Katarzyna Błachnio pod adresem kblachnio@aps.edu.pl

Plakat Seminariów Otwartych w listoapdzie

Opublikowano: 03-11-2021