Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2022/2023

Aktualizacja: 29-03-2022

Przedstawiamy informacje, jak krok po kroku wygląda ścieżka rekrutacyjna.

Rozpoczynamy przygotowania do procesu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej APS na rok akademicki 2022/2023. Na poniższej grafice przybliżamy krok po kroku, jak wygląda ścieżka rekrutacyjna. Więcej informacji na temat poszczególnych etapów można znaleźć na stronie Szkoły Doktorskiej APS

Szkoła Doktorska APS to nowa przestrzeń naukowa, do której zapraszamy osoby planujące karierę badawczą i akademicką. Tworzymy miejsce, w którym kreatywność łączy się z profesjonalizmem. Program kształcenia ma charakter interdyscyplinarny – jego konstrukcja pozwala na równoległą eksplorację obszaru teorii i badań empirycznych psychologii, pedagogiki i nauk socjologicznych. Doktoranci i doktorantki od samego początku są zaangażowani w tworzenie projektów badawczych oraz współpracę naukową na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Plakat rekrutacji SD APS 2022

Plakat rekrutacji SD APS 2022 - etapy