Zapraszamy na warsztaty Fundacji Anne Frank - Ucz się, planuj, przygotowuj, nauczaj i reaguj

Aktualizacja: 07-05-2024

Fundacja Anny Frank w Amsterdamie zaprasza na 2-dniowy trening dotyczący współczesnych mechanizmów dyskryminacji, uprzedzeń i działań edukacyjnych z tym związanych.

My, czyli Martyna Stec i Edward Skubisz z Fundacji Anne Frank w Amsterdamie, zapraszamy na 2-dniowy trening, połączony z wystawą „Pozwól mi być sobą”, która opowiada historię Anny Frank, a także szerzej, mówi o tym, co się wtedy wydarzyło i co łączy Ją z opowieściami młodych ludzi z naszych czasów.

Jeżeli chcieliby Państwo przygotować się do pokazania tej wystawy innym, a zwłaszcza połączyć ją z omawianiem współczesnych mechanizmów dyskryminacji, zapraszamy. Ten trening jest dla Was. Przekażemy Wam niezbędne narzędzia, informacje i umiejętności.

Dwudniowe szkolenie przeprowadzimy dwa razy z rzędu: 6 -7 maja oraz 8 - 9 maja 2024 r. Zaczynamy każdego dnia o godz. 10:00

Miejsce: przestrzeń przed Aulą C, 1 piętro, budynek C.

Do zobaczenia,
Martyna, Edward

REJESTRACJA na warsztaty, kliknij >>

Poniżej zamieszczamy linki do informacji o tej wystawie, kliknij >>

W plikach też inne materiały:

Dziennik Anny Frank, pobierz >>

Wystawa „Pozwól mi być sobą”, kliknij >>

Stories That Move - bezpłatny zestaw narzędzi do przeciwdziałania dyskryminacji, kliknij >>

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać internetowe narzędzie do nauczania o różnorodności i dyskryminacji, oparte na prawdziwych historiach i doświadczeniach młodych ludzi.

Film w wersji PL o Annie Frank, kliknij >>

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 30-04-2024