Otwarte Seminaria Doktoranckie

Aktualizacja: 22-10-2021

W imieniu Szkoły Doktorskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w Otwartych Seminariach Doktoranckich.

Kierownik Szkoły Doktorskiej dr hab. Aleksandra Tłuściak-Deliowska, prof. APS zaprasza na cykl Otwartych Seminariów Doktoranckich.

Seminaria mają formę dyskusyjnych spotkań naukowych w oparciu o prezentacje koncepcji rozpraw doktorskich, osadzonych w obszarze reprezentowanych przez nasze doktorantki i doktorantów dyscyplin, tj. pedagogiki, psychologii i nauk socjologicznych.

Seminaria odbywać się będą w czwartki w godz. 11.40-13.15 w sali 1109, bud. A, I piętro. Cykl rozpoczniemy od wystąpień doktorantów i doktorantek III roku. W październiku przed nami następujące seminaria:

• 28.10.21 r., godz. 11:40 -  "Transgeneracyjne przekazywanie wrogich uprzedzeń z ojca na syna. Jakie są skuteczne sposoby redukowania tendencji do wrogiego interpretowania sytuacji społecznych"
    doktorantka - mgr Marta Bodecka-Zych,
    promotorka - dr hab. Anna Zajenkowska, prof. APS;
  • 28.10.21 r., godz. 12:30 - "Rola zasobów organizacyjnych i zasobów osobowych w budowanie zaangażowania w pracy. Moderujący efekt wymagań - wyzwań",
    doktorant - mgr Krzysztof Grala, promotor - dr hab. Łukasz Baka, prof. APS

Warto zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem wszystkich seminariów. Dodatkowych informacji udziela mgr Katarzyna Błachnio pod adresem kblachnio@aps.edu.pl

Opublikowano: 22-10-2021