Harmonogram warsztatów NCN na 2024 rok

Aktualizacja: 01-02-2024

Narodowe Centrum Nauki rozpoczyna cykl szkoleń, które zostaną przeprowadzone w 2024 roku przez koordynatorów dyscyplin NCN. W 2024 roku spotkania informacyjne zaplanowane zostały w formie modułowej. Podczas każdego webinaru omówiony zostanie jeden temat spośród następujących: oferta konkursowa, proces oceny wniosków, konstrukcja wniosku oraz proces oceny raportów końcowych. Dodatkowo odbędzie się jedno szkolenie z zakresu składania wniosków w konkursie MINIATURA oraz dwa szkolenia w języku angielskim poświęcone ofercie konkursowej. Aktualnie trwa nabór na szkolenie dot. konkursu MINIATURA. Szczegółowe informacje wraz z linkiem do rejestracji na konkretne warsztaty: Spotkania informacyjne i szkolenia dla wnioskodawców (ncn.gov.pl) Zachęcamy państwa do udziału!

Spotkania informacyjne i szkolenia dla wnioskodawców (ncn.gov.pl)

Opublikowano: 01-02-2024