Spotkanie dla studentów - Fundacja Teach for Poland

Aktualizacja: 17-03-2022

spotkanie informacyjne
15 marca o godz. 13.30 (Aula C) odbędzie się, organizowane przez Instytut Wspomagania Rozwoju Człowieka i Edukacji oraz Fundację Teach for Poland, spotkanie informacyjne dla przyszłych absolwentów kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w APS. Po pomyślnym zakwalifikowaniu się do programu Fundacji,
można zostać objętym dwuletnią pomocą merytoryczną i metodyczną w swoich miejscach pracy (placówkach publicznych). W tym czasie jako EduLiderki lub EduLiderzy absolwenci będą realizować projekt społeczny z dziećmi oraz korzystać z licznych form doskonalenia zawodowego w czasie wakacji. Udział absolwentów w projekcie oraz wszelkich formach doskonalenia - kursach i warsztatach, a także wyżywienie i ewentualne zakwaterowanie w czasie programu wakacyjnego jest bezpłatny. Więcej informacji wraz z danymi do kontaktu znajduje się w linku poniżej. Zachęcamy do aplikowania.
link do informacji i formularza aplikacyjnego: link

Opublikowano: 17-03-2022