Ostatnie wolne miejsca - SURDOPEDAGOGIKA studia podyplomowe

Aktualizacja: 18-10-2021

W listopadzie ruszają w trybie stacjonarnym Studia Podyplomowe z surdopedagogiki, jeszcze jest kilka wolnych miejsc!

Studia podyplomowe Surdopedagogika kierowane są do nauczycieli oraz pedagogów specjalnych pragnących uzyskać kwalifikacje w zakresie edukacji oraz terapii osób z zaburzeniami słuchu. Program studiów został dostosowany do aktualnie obowiązujących przepisów i jest zgodny ze standardami kształcenia. Obejmuje poszerzony zakres treści realizowanych w formie wykładów oraz warsztatów m. in dotyczących audiologii, diagnozy i terapii dzieci z centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego, rehabilitacji słuchu i mowy osób zaopatrzonych w implanty ślimakowe, wykorzystania metody werbotonalnej we wczesnej rehabilitacji dziecka, kształcenia i wychowania uczniów niesłyszący i słabosłyszących w systemie inkluzyjnym oraz placówkach specjalnych (poznanie skutecznych rozwiązań metodycznych), a także umożliwia zdobycie umiejętności praktycznych w zakresie posługiwania się polskim językiem migowym (PJM).

Surdopedagogika dla nauczycieli, zapisy >>

Surdopedagogika dla pedagogów specjalnych, zapisy >>

Nauczyciel rozmawiający z dzieckiem w języku migowy

Opublikowano: 18-10-2021