EN

Strona główna Aktualności Otwarte Seminaria Doktoranckie

Otwarte Seminaria Doktoranckie

08-04-2020

W Szkole Doktorskiej APS stawiamy na otwartość, dialog i innowacyjność. Serdecznie zapraszamy Społeczność APS do uczestniczenia w seminariach doktoranckich. Przedstawiamy tematy i terminy najbliższych spotkań, podczas których doktorantki i doktoranci zaprezentują swoje projekty badawcze.
 
Jesteśmy przekonani, że dla młodszych kolegów i koleżanek rozważających dalszą pracę naukową po ukończeniu Akademii udział w otwartych seminariach doktoranckich to świetna okazja, żeby zobaczyć, jak pracuje się nad projektem badawczym w ramach doktoratu. Dla całej Społeczności APS otwarte seminaria stwarzają możliwość poznania przedsięwzięć naukowych realizowanych w ramach Szkoły Doktorskiej APS oraz do dyskusji. Ostatnio w nowej formule otwartego spotkania dla społeczności APS Marta Bodecka przedstawiła projekt badawczy - „Transgresyjne przekazywanie wrogich uprzedzeń – z ojca na syna. Jakie są skuteczne sposoby redukowania tendencji do wrogiego interpretowania sytuacji społecznych?” Promotorką pracy jest dr hab. Anna Zajenkowska. Po prezentacji uczestnicy mieli okazję do dzielenia się uwagami. Pierwsze seminarium zgromadziło 40 zainteresowanych osób - studentów ASP a także doktorantów z Kazachstanu, którzy goszczą w naszej uczelni na zaproszenie prof. Ewy Kuleszy.
 
Podczas najbliższego otwartego seminarium doktoranckiego Szkoły Doktorskiej APS, które odbędzie się 19 grudnia br. w godz. 13:30-15:00 (sala 1109, godz. 13:30-15:00) Krzysztof Grala zaprezentuje projekt: „Zaangażowanie w pracę i wypalenie zawodowe wśród nauczyciel. Mediująca rola sprężystości psychicznej oraz podstawowego samowartościowania.” 
  • Zapisy - do 18.12.19, do godz. 16:00 pod adresem szkoladoktorska@aps.edu.pl
 
Zapraszamy serdecznie do udziału. 

 

Aktualności

08-04-2020

Zdrowia, spokoju, optymizmu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy całej Społeczności Akademickiej oraz naszym Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym życzenia zdrowia, spokoju i optymizmu.
08-04-2020

Jak dbać o odporność psychiczną w czasie pandemii COVID-19?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru poprowadzonego przez dr n. med. Magdalenę Gawrych z Zakładu Psychologii Klinicznej Człowieka Dorosłego Instytutu Psychologii
03-04-2020

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich stanowczo sprzeciwia się tym działaniom zwiększającym zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli, które mogą być bez szkody odsunięte w czasie.