EN

Strona główna Aktualności Instytut Pedagogiki zaprasza do „Ogrodu dydaktyki”

Instytut Pedagogiki zaprasza do „Ogrodu dydaktyki”

08-04-2020

Tym razem przedmiotem wspólnej refleksji będzie proces dydaktyczny i możliwości podnoszenia jego jakości. Instytut zaprasza 25 lutego br. na godz. 13:30 do Sali Senatu.

 

Instytut Pedagogiki zaprasza wszystkie osoby, które są zainteresowane jakością kształcenia w naszej Akademii: nauczycieli/-ki, pracowników/-ce administracji, kadrę zarządzającą oraz studentów/-ki. Spotkanie jest bardzo dobrą okazją do lepszego poznania się i nawiązania nowych kontaktów, a refleksje, którymi się podzielimy, staną się przyczynkiem do opracowania strategii Instytutu.

W imieniu dr hab. Danuty Urygi, prof. APS - Dyrektor Instytutu Pedagogiki oraz dr Justyny Bluszcz - koordynatorki cyklu "Ogrody Instytutu Pedagogiki" dziękujemy też za udział w styczniowym spotkaniu poświęconemu namysłowi nad naszą pracą naukową i sposobami jej doskonalenia. Serdeczne podziękowania dla dr Marleny Grzelak-Klus, dr Doroty Jankowskiej, dr hab. Anny Perkowskiej-Klejman oraz dr. Marka Siwickiego za poprowadzenie grup tematycznych:

  • tożsamości naukowca,
  • (samo)rozwoju naukowym,
  • współpracy naukowej,
  • wsparciu ze strony uczelni.

O procesie dydaktycznym i możliwości podnoszenia jego jakości porozmawiamy już 25 lutego br. o godz. 13:30 w Sali Senatu.

 

Relacja fotograficzna z pierwszego spotkania już w naszej  galerii fotografii > 

Fot. Tomasz Piotrowski

 

 

 

Aktualności

08-04-2020

Zdrowia, spokoju, optymizmu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy całej Społeczności Akademickiej oraz naszym Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym życzenia zdrowia, spokoju i optymizmu.
08-04-2020

Jak dbać o odporność psychiczną w czasie pandemii COVID-19?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru poprowadzonego przez dr n. med. Magdalenę Gawrych z Zakładu Psychologii Klinicznej Człowieka Dorosłego Instytutu Psychologii
03-04-2020

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich stanowczo sprzeciwia się tym działaniom zwiększającym zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli, które mogą być bez szkody odsunięte w czasie.