Strona główna Aktualności Rektor APS powołany w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej

Rektor APS powołany w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej

08-04-2020

Prof. dr hab. Stefan M. Kwiatkowski decyzją Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego został powołany w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej.

Warszawska Rada Edukacyjna to powołane przy Prezydencie m.st. Warszawy ciało doradcze, pierwsza taka Rada w Warszawie i jedna z niewielu w Polsce. W jej skład wchodzą przedstawiciele szkół publicznych i niepublicznych, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, rodziców i uczniów.

Zarządzenie nr 1664/2019 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 8 listopada 2019 r. (z późn. zm.)

Rektor APS został również Przewodniczącym Zespołu ds. warszawskiego szkolnictwa zawodowego.

Serdecznie gratulujemy !

08-04-2020

Zdrowia, spokoju, optymizmu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy całej Społeczności Akademickiej oraz naszym Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym życzenia zdrowia, spokoju i optymizmu.
03-04-2020

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich stanowczo sprzeciwia się tym działaniom zwiększającym zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli, które mogą być bez szkody odsunięte w czasie.
30-03-2020

O odwołanie egzaminowania zewnętrznego uczniów w zw. z pandemią COVID-19 apeluje KNP PAN

Komitet Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk apeluje do Prezydenta RP oraz do do Prezesa Rady Ministrów o odwołanie egzaminowania zewnętrznego uczniów w sytuacji podporządkowanej nieprzewidywaln…