Strona główna Aktualności Rektor APS powołany w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej

Rektor APS powołany w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej

20-02-2020

Prof. dr hab. Stefan M. Kwiatkowski decyzją Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego został powołany w skład Warszawskiej Rady Edukacyjnej.

Warszawska Rada Edukacyjna to powołane przy Prezydencie m.st. Warszawy ciało doradcze, pierwsza taka Rada w Warszawie i jedna z niewielu w Polsce. W jej skład wchodzą przedstawiciele szkół publicznych i niepublicznych, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, rodziców i uczniów.

Zarządzenie nr 1664/2019 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 8 listopada 2019 r. (z późn. zm.)

Rektor APS został również Przewodniczącym Zespołu ds. warszawskiego szkolnictwa zawodowego.

Serdecznie gratulujemy !

20-02-2020

Medal za zasługi dla rozwoju pedagogiki współczesnej dla prof. dr. hab. Stefana M. Kwiatkowskiego

Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza uhonorował prof. dr hab. Stefana M. Kwiatkowskiego medalem za zasługi dla rozwoju pedagogiki współczesnej.
10-02-2020

Prowincjonalne i nieprowincjonalne praktyki kulturalne. Po 10 latach spędzonych w terenie

Szkoła Doktorska APS zaprasza na na wykład otwarty prof. dr. hab. Tomasza Szlendaka z UMK.
18-02-2020

Instytut Pedagogiki zaprasza do „Ogrodu dydaktyki”

Tym razem przedmiotem wspólnej refleksji będzie proces dydaktyczny i możliwości podnoszenia jego jakości. Instytut zaprasza 25 lutego br. od godz. 13:30 do Sali Senatu.