EN

Strona główna Aktualności O OSPAR w radiu RDC

O OSPAR w radiu RDC

08-04-2020

O idei Ogólnopolskiej Sceny Prezentacji Artystycznych Realizacji Małgorzata Janina Berwid rozmawia z dr. Mieczysławem Sędzickim, Januszem Lisem oraz Piotrem Kowalskim - Osobowością Sceniczną OSPAR 2019.

 

W naszej Akademii raczej nie ma osoby, która nie wiedziałaby, czym jest Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji. Ale czy wszyscy wiemy, jak powstała nazwa wydarzenia? Wyjaśnienie znajdziemy w audycji Małgorzaty Janiny Berwid w radiu RDC podczas której, dziennikarka rozmawia z Piotrem Kowalskim - Osobowością Sceniczną OSPAR 2019 o pasjach, o poznawaniu siebie i rozwoju osobistym oraz z dr. Mieczysławem Sędzickim i Januszem Lisem o idei i tegorocznej edycji OSPAR.

Zapraszamy serdecznie do wysłuchania audycji > 

 

Aktualności

08-04-2020

Zdrowia, spokoju, optymizmu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy całej Społeczności Akademickiej oraz naszym Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym życzenia zdrowia, spokoju i optymizmu.
08-04-2020

Jak dbać o odporność psychiczną w czasie pandemii COVID-19?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru poprowadzonego przez dr n. med. Magdalenę Gawrych z Zakładu Psychologii Klinicznej Człowieka Dorosłego Instytutu Psychologii
03-04-2020

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich stanowczo sprzeciwia się tym działaniom zwiększającym zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli, które mogą być bez szkody odsunięte w czasie.