Strona główna Aktualności Medal Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego dla APS

Medal Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego dla APS

20-02-2020

Niezwykle miło nam podzielić się ze Społecznością Akademii wiadomością, że Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego nadało naszej Akademii w dowód uznania szczególnych zasług na rzecz rozwijania nauk pedagogicznych oraz polaryzacji ich osiągnięć medal Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego.

20-02-2020

Medal za zasługi dla rozwoju pedagogiki współczesnej dla prof. dr. hab. Stefana M. Kwiatkowskiego

Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza uhonorował prof. dr hab. Stefana M. Kwiatkowskiego medalem za zasługi dla rozwoju pedagogiki współczesnej.
10-02-2020

Prowincjonalne i nieprowincjonalne praktyki kulturalne. Po 10 latach spędzonych w terenie

Szkoła Doktorska APS zaprasza na na wykład otwarty prof. dr. hab. Tomasza Szlendaka z UMK.
18-02-2020

Instytut Pedagogiki zaprasza do „Ogrodu dydaktyki”

Tym razem przedmiotem wspólnej refleksji będzie proces dydaktyczny i możliwości podnoszenia jego jakości. Instytut zaprasza 25 lutego br. od godz. 13:30 do Sali Senatu.