Strona główna Studenci WF Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

25-09-2019

W roku akademickim 2019/20 w ramach obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego studenci wybierają preferowane przez siebie formy aktywności ruchowej. Studium WFiS przedstawia ofertę zajęć z kultury fizycznej w ilości 10 bloków tematycznych.

Proponowane zajęcia z kultury fizycznej dla studentów I roku:

• tenis stołowy;
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • zajęcia ogólnorozwojowe z elementami nordic walking;
  • ćwiczenia wzmacniające, rozciagające, fitness, streching, pilates;
  • joga kobiet i mężczyzn;
  • aerobic;
  • siłownia kobiet i mężczyzn;
  • korektywa kobiet i mężczyzn;
  • piłka siatkowa kobiet i mężczyzn;
  • piłka koszykowa kobiet i mężczyzn;

Aby zapisać się na zajęcia z wychowania fizycznego student powinien :

• zarejestrować się na zajęcia poprzez rejestrację żetonową (wybieramy tylko jedną aktywność ruchową) Rejestracja na WF-24.09 - 30.09.2019r.

Wszystkie zajecia z WFbezpłatne.

Rekreacja ruchowa dla wszystkich studentów

Zapraszamy studentów APS wszystkich roczników do korzystania z sali gimnastycznej w budynku A pod opieką i nadzorem pracowników Studium WFiS w trakcie trwania dyżurów.

10-12-2019

Rusza DALDIS (Erasmus+)

W dniach 21-22 listopada gościliśmy przedstawicieli uczelni, szkół i biznesu z branży Edu IT z Irlandii, Belgii, Danii, Grecji i Turcji. Było to pierwsze spotkanie inicjujące pracę w ramach grantu Dig…
21-11-2019

Seminarium - Ochrona praw dziecka w Polsce

Zakład Nauk o Rodzinie i Prawa Rodzinnego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej APS zaprasza na seminarium w dniu 12. grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali Senatu APS.
02-12-2019

OSPAR

XXIV Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji odbywa się tradycyjnie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. W tym roku - 4 grudnia