Strona główna Studenci WF Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

25-09-2019

W roku akademickim 2019/20 w ramach obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego studenci wybierają preferowane przez siebie formy aktywności ruchowej. Studium WFiS przedstawia ofertę zajęć z kultury fizycznej w ilości 10 bloków tematycznych.

Proponowane zajęcia z kultury fizycznej dla studentów I roku:

• tenis stołowy;
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • zajęcia ogólnorozwojowe z elementami nordic walking;
  • ćwiczenia wzmacniające, rozciagające, fitness, streching, pilates;
  • joga kobiet i mężczyzn;
  • aerobic;
  • siłownia kobiet i mężczyzn;
  • korektywa kobiet i mężczyzn;
  • piłka siatkowa kobiet i mężczyzn;
  • piłka koszykowa kobiet i mężczyzn;

Aby zapisać się na zajęcia z wychowania fizycznego student powinien :

• zarejestrować się na zajęcia poprzez rejestrację żetonową (wybieramy tylko jedną aktywność ruchową) Rejestracja na WF-24.09 - 30.09.2019r.

Wszystkie zajecia z WFbezpłatne.

Rekreacja ruchowa dla wszystkich studentów

Zapraszamy studentów APS wszystkich roczników do korzystania z sali gimnastycznej w budynku A pod opieką i nadzorem pracowników Studium WFiS w trakcie trwania dyżurów.

20-02-2020

Medal za zasługi dla rozwoju pedagogiki współczesnej dla prof. dr. hab. Stefana M. Kwiatkowskiego

Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza uhonorował prof. dr hab. Stefana M. Kwiatkowskiego medalem za zasługi dla rozwoju pedagogiki współczesnej.
10-02-2020

Prowincjonalne i nieprowincjonalne praktyki kulturalne. Po 10 latach spędzonych w terenie

Szkoła Doktorska APS zaprasza na na wykład otwarty prof. dr. hab. Tomasza Szlendaka z UMK.
18-02-2020

Instytut Pedagogiki zaprasza do „Ogrodu dydaktyki”

Tym razem przedmiotem wspólnej refleksji będzie proces dydaktyczny i możliwości podnoszenia jego jakości. Instytut zaprasza 25 lutego br. od godz. 13:30 do Sali Senatu.