Strona główna Studenci WF Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

25-09-2019

W roku akademickim 2019/20 w ramach obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego studenci wybierają preferowane przez siebie formy aktywności ruchowej. Studium WFiS przedstawia ofertę zajęć z kultury fizycznej w ilości 10 bloków tematycznych.

Proponowane zajęcia z kultury fizycznej dla studentów I roku:

• tenis stołowy;
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • zajęcia ogólnorozwojowe z elementami nordic walking;
  • ćwiczenia wzmacniające, rozciagające, fitness, streching, pilates;
  • joga kobiet i mężczyzn;
  • aerobic;
  • siłownia kobiet i mężczyzn;
  • korektywa kobiet i mężczyzn;
  • piłka siatkowa kobiet i mężczyzn;
  • piłka koszykowa kobiet i mężczyzn;

Aby zapisać się na zajęcia z wychowania fizycznego student powinien :

• zarejestrować się na zajęcia poprzez rejestrację żetonową (wybieramy tylko jedną aktywność ruchową) Rejestracja na WF-24.09 - 30.09.2019r.

Wszystkie zajecia z WFbezpłatne.

Rekreacja ruchowa dla wszystkich studentów

Zapraszamy studentów APS wszystkich roczników do korzystania z sali gimnastycznej w budynku A pod opieką i nadzorem pracowników Studium WFiS w trakcie trwania dyżurów.

28-02-2020

Komunikat Rektora ws. zagrożeń wynikających z epidemii koronawirusa

Komunikat Rektora APS z dnia 27 lutego 2020 r. w sprawie ograniczenia wyjazdów i przyjazdów zagranicznych studentów, doktorantów i pracowników APS w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa.
27-02-2020

Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach - wykład dr. hab. Macieja Karwowskiego

Dyrektor Instytutu Pedagogiki zaprasza na wykład dr. hab. Macieja Karwowskiego pt. „Autor – wydawca – recenzent. Pisarstwo naukowe w trzech perspektywach”. Spotkanie odbędzie się 4 marca o godz. 11:00…
26-02-2020

Zapraszamy na spotkanie APSLab-ów - 4.03 godz. 9:00

Wszystkie osoby zainteresowane wymianą myśli i doświadczeń w prowadzeniu badań naukowych zapraszamy na zebranie członków i członkiń zespołach badawczych działających w ramach Akademii.