Strona główna Studenci WF Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

25-09-2019

W roku akademickim 2019/20 w ramach obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego studenci wybierają preferowane przez siebie formy aktywności ruchowej. Studium WFiS przedstawia ofertę zajęć z kultury fizycznej w ilości 10 bloków tematycznych.

Proponowane zajęcia z kultury fizycznej dla studentów I roku:

• tenis stołowy;
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • zajęcia ogólnorozwojowe z elementami nordic walking;
  • ćwiczenia wzmacniające, rozciagające, fitness, streching, pilates;
  • joga kobiet i mężczyzn;
  • aerobic;
  • siłownia kobiet i mężczyzn;
  • korektywa kobiet i mężczyzn;
  • piłka siatkowa kobiet i mężczyzn;
  • piłka koszykowa kobiet i mężczyzn;

Aby zapisać się na zajęcia z wychowania fizycznego student powinien :

• zarejestrować się na zajęcia poprzez rejestrację żetonową (wybieramy tylko jedną aktywność ruchową) Rejestracja na WF-24.09 - 30.09.2019r.

Wszystkie zajecia z WFbezpłatne.

Rekreacja ruchowa dla wszystkich studentów

Zapraszamy studentów APS wszystkich roczników do korzystania z sali gimnastycznej w budynku A pod opieką i nadzorem pracowników Studium WFiS w trakcie trwania dyżurów.

20-11-2019

Standardy ochrony praw dziecka

W Ogólnopolskim Dniu Praw Dziecka i rocznicy przyjęcia przez ONZ "Konwencji o prawach dziecka" (20 listopada 1989 r.) warto przypomnieć o standardach ochrony praw dziecka.
19-11-2019

Przygotowania Jubileuszu 100-lecia Akademii

JM Rektor, prof. dr hab. Stefan M. Kwiatkowski zaprasza do włączenia się w przygotowania obchodów 100-lecia Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
15-11-2019