Strona główna Studenci WF Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

Informacje dla studentów w roku akademickim 2019/20

25-09-2019

W roku akademickim 2019/20 w ramach obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego studenci wybierają preferowane przez siebie formy aktywności ruchowej. Studium WFiS przedstawia ofertę zajęć z kultury fizycznej w ilości 10 bloków tematycznych.

Proponowane zajęcia z kultury fizycznej dla studentów I roku:

• tenis stołowy;
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • zajęcia ogólnorozwojowe z elementami nordic walking;
  • ćwiczenia wzmacniające, rozciagające, fitness, streching, pilates;
  • joga kobiet i mężczyzn;
  • aerobic;
  • siłownia kobiet i mężczyzn;
  • korektywa kobiet i mężczyzn;
  • piłka siatkowa kobiet i mężczyzn;
  • piłka koszykowa kobiet i mężczyzn;

Aby zapisać się na zajęcia z wychowania fizycznego student powinien :

• zarejestrować się na zajęcia poprzez rejestrację żetonową (wybieramy tylko jedną aktywność ruchową) Rejestracja na WF-24.09 - 30.09.2019r.

Wszystkie zajecia z WFbezpłatne.

Rekreacja ruchowa dla wszystkich studentów

Zapraszamy studentów APS wszystkich roczników do korzystania z sali gimnastycznej w budynku A pod opieką i nadzorem pracowników Studium WFiS w trakcie trwania dyżurów.

14-01-2020

Jak planować, realizować i publikować wyniki badań w dobie rewolucji otwartej nauki

W ramach cyklu "Trendy w naukach społecznych" Szkoła Doktorska APS zaprasza na wykład otwarty dr. hab. Macieja Karwowskiego - 23 stycznia br. o godz. 11:00
12-01-2020

Spotkanie z książką

Katedra Socjologii Kultury IFiS APS zaprasza 22 stycznia br. o godz. 15:30 do dyskusji o książce Zuzanny Bogumił i Małgorzaty Głowackiej-Grajper pt. "Milieux de mémoire in Late Modernity".
08-01-2020

Wyrazy współczucia

Dr Annie Andrzejewskiej pracownikowi Zakładu Dydaktyki i Pedagogiki Medialnej APS składamy wyrazy najszczerszego współczucia i żalu po śmierci Syna Adama.