Strona główna Aktualności SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ "Młodzi i wykształceni w procesie przemian polskiej wsi"

SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ "Młodzi i wykształceni w procesie przemian polskiej wsi"

23-01-2020

Zapraszamy serdecznie na spotkanie poświęcone dyskusji nad książką Ilony Matysiak MŁODZI I WYKSZTAŁCENI W PROCESIE PRZEMIAN POLSKIEJ WSI (Warszawa, Scholar 2019)

Spotkanie odbędzie się 27 LISTOPADA (środa) 2019 r. o godz. 15.30 w Akademii Pedagogiki Specjalnej (Sala Senatu, budynek C), ul. Szczęśliwicka 40, w Warszawie.

O książce mówić będą:
prof. dr hab. RENATA SIEMIEŃSKA (APS; Instytut Studiów Społecznych im. Prof. Roberta Zajonca, UW)
prof. dr hab. JANINA SAWICKA (SGGW, Redaktorka Naczelna kwartalnika Acta Scientiarum Polonorum)
dr  SYLWIA URBAŃSKA (IS UW)

Organizatorzy: Katedra Socjologii Kultury i Katedra Socjologii Zmiany Społecznej IFiS APS

Medal Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego dla APS

Niezwykle miło nam podzielić się ze Społecznością Akademii wiadomością, że nasza Akademia otrzymała medal Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego.
23-01-2020

Uwaga - wprowadzenie pierwszego stopnia alarmowego

Wprowadzenie pierwszego stopnia alarmowego ALFA i stopnia alarmowego ALFA- CRP na całym terytorium RP od dnia 23 stycznia od godz. 00.01 do dnia 29 stycznia 2020 r. godz. 23.59
17-01-2020