Strona główna Aktualności Przygotowania Jubileuszu 100-lecia Akademii

Przygotowania Jubileuszu 100-lecia Akademii

10-12-2019

JM Rektor, prof. dr hab. Stefan M. Kwiatkowski zaprasza do włączenia się w przygotowania obchodów 100-lecia Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

Rok 2022 będzie w historii naszej Uczelni rokiem szczególnym. W związku ze zbliżającym się Jubileuszem 100-lecia Akademii JM Rektor, prof. dr hab. Stefan M. Kwiatkowski zaprasza społeczność APS - aktualnych i byłych pracowników, absolwentów oraz studentów do włączania się w przygotowanie obchodów:

"Jako spadkobiercy Marii Grzegorzewskiej chcielibyśmy godnie uczcić ten Jubileusz. Nawiązując do tradycji, do myśli Marii Grzegorzewskiej, chcielibyśmy pomyśleć o Marii Grzegorzewskiej w sposób nowoczesny – jej oczyma, jak by sobie wyobrażała 100-lecie instytucji, którą powołała do życia [...] Mamy powołany komitet organizacyjny, któremu przewodniczy pani profesor Joanna Głodkowska. Ten komitet zaczął już swoją działalność. Wszelkie sugestie można właśnie kierować na ręce komitetu organizacyjnego.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do projektowania tego wielkiego święta, a potem do radosnego w nim uczestniczenia. "

Zapraszamy Państwa do obserwowania naszej strony internetowej, profilu w mediach społecznościowych -

tu na bieżąco będziemy informowali o działaniach związanych z przygotowaniem Jubileuszu 100-lecia Akademii.

10-12-2019

Rusza DALDIS (Erasmus+)

W dniach 21-22 listopada gościliśmy przedstawicieli uczelni, szkół i biznesu z branży Edu IT z Irlandii, Belgii, Danii, Grecji i Turcji. Było to pierwsze spotkanie inicjujące pracę w ramach grantu Dig…
21-11-2019

Seminarium - Ochrona praw dziecka w Polsce

Zakład Nauk o Rodzinie i Prawa Rodzinnego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej APS zaprasza na seminarium w dniu 12. grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali Senatu APS.
02-12-2019

OSPAR

XXIV Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji odbywa się tradycyjnie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. W tym roku - 4 grudnia