Strona główna Aktualności Ochrona praw dziecka w Polsce. Refleksje w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka

10-12-2019

Zakład Nauk o Rodzinie i Prawa Rodzinnego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej APS zaprasza na seminarium pt. „Ochrona praw dziecka w Polsce. Refleksje w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka”, które odbędzie się w dniu 12. grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali Senatu APS.

Celem seminarium jest podsumowanie działań dotyczących ochrony praw dzieci w Polsce, wymiana doświadczeń praktyków, teoretyków i badaczy reprezentujących różne dyscypliny naukowe, a przede wszystkim pogłębiona dyskusja na temat wyzwań dotyczących ochrony praw dzieci w Polsce.

Program Seminarium

Organizatorki:

dr Anna Chmielewska
dr Małgorzata Czarkowska
dr Magdalena Stankowska
dr Monika Zima-Parjaszewska
dr Jolanta Zozula

10-12-2019

Rusza DALDIS (Erasmus+)

W dniach 21-22 listopada gościliśmy przedstawicieli uczelni, szkół i biznesu z branży Edu IT z Irlandii, Belgii, Danii, Grecji i Turcji. Było to pierwsze spotkanie inicjujące pracę w ramach grantu Dig…
21-11-2019

Seminarium - Ochrona praw dziecka w Polsce

Zakład Nauk o Rodzinie i Prawa Rodzinnego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej APS zaprasza na seminarium w dniu 12. grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali Senatu APS.
02-12-2019

OSPAR

XXIV Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji odbywa się tradycyjnie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. W tym roku - 4 grudnia