Strona główna Aktualności Ochrona praw dziecka w Polsce. Refleksje w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka

18-02-2020

Zakład Nauk o Rodzinie i Prawa Rodzinnego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej APS zaprasza na seminarium pt. „Ochrona praw dziecka w Polsce. Refleksje w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka”, które odbędzie się w dniu 12. grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali Senatu APS.

Celem seminarium jest podsumowanie działań dotyczących ochrony praw dzieci w Polsce, wymiana doświadczeń praktyków, teoretyków i badaczy reprezentujących różne dyscypliny naukowe, a przede wszystkim pogłębiona dyskusja na temat wyzwań dotyczących ochrony praw dzieci w Polsce.

Program Seminarium

Organizatorki:

dr Anna Chmielewska
dr Małgorzata Czarkowska
dr Magdalena Stankowska
dr Monika Zima-Parjaszewska
dr Jolanta Zozula

18-02-2020

Instytut Pedagogiki zaprasza do „Ogrodu dydaktyki”

Tym razem przedmiotem wspólnej refleksji będzie proces dydaktyczny i możliwości podnoszenia jego jakości. Instytut zaprasza 25 lutego br. od godz. 13:30 do Sali Senatu.
10-02-2020

Prowincjonalne i nieprowincjonalne praktyki kulturalne. Po 10 latach spędzonych w terenie

Szkoła Doktorska APS zaprasza na na wykład otwarty prof. dr. hab. Tomasza Szlendaka z UMK.
07-02-2020

WYBORY REKTORA na kadencję 2020-2024

Uczelniana Komisja Wyborcza APS ustaliła terminarz czynności wyborczych.