VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Społeczna Działalność na Rzecz Więźniów i Ich Rodzin"

Aktualizacja: 27-02-2024

Zakład Psychopedagogiki Resocjalizacyjnej współorganizatorem VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Społeczna Działalność na Rzecz Więźniów i Ich Rodzin"

Nowy semestr zainaugurowaliśmy obecnością na współorganizowanej przez Zakład Psychopedagogiki Resocjalizacyjnej - VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Społeczna Działalność na Rzecz Więźniów i Ich Rodzin" odbywającej się na Wydziale Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego [19.02.2024.]

Zakład Psychopedagogiki Resocjalizacyjnej APS reprezentowali:
Dr hab. Irena Pospiszyl, prof. APS
Dr Milena Miałkowska-Kozaryna
Dr Marta Porembska
Mgr Filip Chrypankowski
oraz studentka IV roku pedagogiki resocjalizacyjnej APS Klaudia Burkowska, Przewodnicząca - Koło Naukowe Resocjalizacji
Głównymi organizatorami wydarzenia byli dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz. oraz mgr Michał Stańczuk, reprezentujący Pedagogika UKSW.

Wydarzenie jak zawsze obfitowało w interesujące wystąpienia, ciekawe dyskusje oraz inspirujące spotkania teoretyków i praktyków. Do zobaczenia za rok!

Opublikowano: 27-02-2024