Konsultacje logopedyczne

Aktualizacja: 08-03-2023

Konsultacje logopedyczne odbywają się stacjonarnie w budynku C na V piętrze w Gabinecie Metodycznym lub za pomocą platformy Teams w czasie dogodnym dla studentek i studentów. Zapraszamy!

Instytut Pedagogiki Specjalnej zaprasza na konsultacje logopedyczne przeznaczone dla studentek i studentów naszej uczelni. Mając na względzie to, jak ważna jest dykcja przyszłych nauczycieli i terapeutów dajemy naszym studentkom i studentom możliwość spotkania z logopedą, który określi ewentualne trudności artykulacyjne i zaproponuje odpowiednie ćwiczenia. Zapraszamy wszystkich dbających o kulturę słowa, świadomość językową i swój głos. Osobą świadczącą usługi logopedyczne jest dr n. med. i n. o zdr Joanna Rostkowska, która posiada 20-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do dr Joanny Rostkowskiej za pośrednictwem maila jrostkowska@aps.edu.pl.

Konsultacje odbywają się stacjonarnie w budynku C na V piętrze w Gabinecie Metodycznym lub za pomocą platformy Teams w czasie dogodnym dla studentek i studentów. Zapraszamy!

Opublikowano: 08-03-2023