IDEM Koło Naukowe Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Aktualizacja: 25-05-2023

Akademia promuje self-adwokaturę

W dniach 16-19 maja 2023 roku członkinie Koła Naukowego Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną IDEM brały udział w wizycie studyjnej oraz X Konferencji Studenckiej Dzień Pedagoga Specjalnego w Uniwersytecie Gdańskim. Prelekcję „APS: Akademia Promuje Self-adwokaturę” wygłosiła pracowniczka Zakładu Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną mgr Klaudia Majewska-Bielska.

sala konferencyjna

Klaudia Majewska podczas wystąpienia na konferencji tytuł prezentacji Akademia promuje self-adwokaturę

Studentki odwiedziły również Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Biuro Integracji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych.

osoby siedzące przy stole konferencyjnym

Członkinie Koła Naukowego IDEM miały możliwość wymiany doświadczeń z Kołem Naukowym Studentów Pedagogiki Specjalnej PORTA. Integracja przyczyniła się do powstania nowych pomysłów oraz zainspirowania do dalszych działań naukowych oraz praktycznych na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

osoby na tle drzew

Opublikowano: 25-05-2023