Spotkanie Zespołu ds. jakości kształcenia KRASP

Aktualizacja: 20-02-2024

19 lutego 2024 r. w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej odbyło się spotkanie Zespołu ds. jakości kształcenia Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

W posiedzeniu Zespołu ds. jakości kształcenia KRASP pod kierownictwem Przewodniczącego Prof. dr hab. Amadeusza Krause uczestniczyły:

• Pani Wiceministra Izabela Ziętka, Dyrektorka Elżbieta Neroj i Wicedyrektorka Anna Dakowicz (Ministerstwo Edukacji Narodowej);
  • Pani Marzena Rosadzińska Zastępca Dyrektora Departamentu Organizacji Uczelni, Kształcenia i Spraw Studenckich i Pani Ewa Krupińska radca w Wydziale Organizacji Kształcenia Uczelni Publicznych i Spraw Studenckich DSW (Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego).

Opublikowano: 20-02-2024