Zapraszamy wszystkich studentów i studentki na 2.Forum Młodej Socjologii

Aktualizacja: 23-10-2023

Po sukcesie 1.Forum Młodej Socjologii, czas na kolejną konferencję!

Serdecznie zapraszamy studentów i studentki na 2. Forum Młodych Socjologów, które odbędzie się w Warszawie 8 grudnia 2023 roku. Ta ogólnopolska konferencja naukowa została stworzona specjalnie z myślą o Was. Będzie doskonałą okazją do prezentacji Waszych planów badawczych, przemyśleń teoretycznych oraz wyników badań.

Organizatorzy zapewniają, że chcą stworzyć przyjazne środowisko do wymiany myśli i zdobywania cennego doświadczenia w prowadzeniu prezentacji naukowych. Wspierać będą Was doświadczeni socjolodzy z różnych ośrodków akademicko-badawczych z całej Polski.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w konferencji. Termin składania abstraktów wystąpień mija 8 listopada, a zgłoszenia biernego udziału przyjmowane będą do 24 listopada.

Wydarzenie organizowane jest przez Oddział Warszawski PTS, IFiS PAN oraz Graduate School for Social Research.

Opublikowano: 23-10-2023