Inauguracja roku akademickiego 2023/2024

Aktualizacja: 29-09-2023

Uroczysta inauguracja roku akademickiego w APS odbędzie się 28 września 2023 r. Z tej okazji wykład pt. "Czy edukacja jest lekiem na dyskryminację?" wygłosi KS. prof. Andrzej Szostek.

Zapraszamy na transmisję on-line
28 września 2023 r. (czwartek) o godzinie 10:00

W imieniu Rektor i Senatu Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej serdecznie zapraszamy 28 września 2023 r. o godz. 10.00 na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2023/2024, która odbędzie się w auli im. Janusza Korczaka

Wykład inauguracyjny pt. "Czy edukacja jest lekiem na dyskryminację?" wygłosi KS. prof. Andrzej Szostek, profesor nauk humanistycznych Wydziału Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego.

Jednocześnie pragniemy zaprosić na wernisaż wystawy "Matematyka w obiektywie", który odbędzie się 28 września o godz. 13:30 w Galerii APS. Wystawa przedstawia 70 najciekawszych fotografii finalistów XIII edycji konkursu.

Dni adaptacyjne:

Dni adaptacyjne i szkolenia dla osób przyjętych na studia stacjonarne jednolite magisterskie
oraz pierwszego stopnia
w roku akademickim 2023/2024 odbędą się w dniach 28-29 września:
Kliknij, aby pobrać harmonogram >>

Dzień adaptacyjny i szkolenia dla osób przyjętych na studia niestacjonarne jednolite magisterskie
oraz pierwszego stopnia
w roku akademickim 2023/2024 odbędą się w dniu 30 września:
Kliknij, aby pobrać harmonogram >>

Dzień adaptacyjny i szkolenia dla osób przyjętych na studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia
w roku akademickim 2023/2024 odbędą się w dniu 6 października:
Kliknij, aby pobrać harmonogram >>

Obecność podczas dni adaptacyjnych jest obowiązkowa.

Listy gratulacyjne:

Link do zaproszenia na Inaugurację roku akademickiego 2023/2024

Link do zaproszenia na wernisaż wystawy "Matematyka w obiektywie"

Jesteśmy Uczelnią ze 100-letnią tradycją. W ubiegłym roku z dumą świętowaliśmy 100-lecie APS. Z tej okazji odbył się konkurs na relację fotograficzną lub wideo relację z obchodów święta, które odbyło się 25 maja 2022 r.

Zapraszamy do obejrzenia wyróżnionych prac, a jednocześnie do lepszego poznania naszej Akademii. Powspominajmy!

Kliknij, aby obejrzeć fotorelację autorstwa Rafała Gorala >>

Wideo relacja autorstwa Aleksandry Michałek:

Z okazji 100-lecia Akademii powstały również trzy filmy z cyklu "Jest człowiek" - zapraszamy do oglądania:

Opublikowano: 25-08-2023