EN

 

Pielacha

 

                                  Marta Pielacha

                              Specjalistka ds. szkoleń

 

 

 


"APS stawia przede wszystkim na praktykę, a nie na teorię. Podczas studiów miałam możliwość uczyć się pod okiem najlepszych nauczycieli, podchodząc do realizacji zaplanowanych przez nich zadań. Ugruntowanie pedagogiczne, blisko 100 lat nauki i badań nt. człowieka, kształtuje Akademię Pedagogiki Specjalnej jako lidera nauk społecznych. Studia psychologiczne na APS pozwoliły mi nie tylko lepiej poznać siebie, ale również zdobyć szeroką wiedzę na temat cech i sposobów funkcjonowania osobowości. Warsztaty interpersonalne prowadzone przez wybitnych terapeutów nauczyły mnie fundamentalnych umiejętności, jakie każdy psycholog mieć powinien i wyczuliły na błędy niezwykle często popełniane w praktyce. Prowadzone zajęcia poruszały wszelkie ważne tematy i miały przełożenie na życie codzienne, dzięki czemu uzbroiły mnie w kompetencje, które wykorzystuję na co dzień. Obecnie pracuję w firmie szkoleniowej, gdzie jestem odpowiedzialna za proces kreacji, logistykę oraz przeprowadzanie szkoleń dla największych polskich firm. Otaczają mnie fascynujący i pełni pasji ludzie, którzy doceniają moją wiedzę i umiejętności. Każdego dnia wciąż się uczę, jednak dzięki wiedzy zdobytej na studiach bez problemu poruszam się w omawianych tematach."

 

Klimaszewska

                      

                        Agata Klimaszewska

                  Psycholog, pracowniczka NGO

 

 


"
Uważam, że Akademia Pedagogiki Specjalnej to miejsce rozwoju zawodowego i osobistego. Studia z kategorii „nauk społecznych” to studia wymagające, ale i niezmiernie fascynujące. Jeśli psychologia kojarzyła się Wam do tej pory z kozetką i hipnozą… cóż, czas zmienić wyobrażenia. Absolwent psychologii to osoba z wszechstronną wiedzą dotyczącą ludzi i relacji między nimi. Z Akademią najbardziej kojarzy mi się wspaniały studencki klimat – kadra wspierająca studenckie inicjatywy naukowe, samorząd studentów skupiający fantastycznie pomysłowych ludzi, moje koło naukowe (SYNERGIA) współtworzone z ambitnymi studentami. Ale to też inne wspomnienia: szybkie obiady w bufecie, bieganie ze stosem notatek, stres związany z koordynowaniem konferencji…  Studia w Akademii Pedagogiki Specjalnej były dla mnie lekcją samodzielności, intensywnym rozwojem, nauką psychologicznych prawidłowości, ale też życiowych umiejętności."

Aktualności

18-04-2019

II BIEG Marii Grzegorzewskiej

Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej edycji BIEGU Marii Grzegorzewskiej w dniu 22 maja 2019 r. (środa) o godz. 15.00 w Parku Szczęśliwickim.
17-04-2019

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Rektor wraz z całą społecznością akademicką
08-04-2019

APS na kozetce

Jak to jest być obywatelem/-obywatelem APS? Często mówimy o problemach w komunikacji pomiędzy różnymi jednostkami APS, może czas zmian jest okazją, aby o tym porozmawiać? O tym co nam przeszkadza, co…