Wykład otwarty - Dr hab. Agnieszki Szplit, prof. UJK

Aktualizacja: 24-04-2023

Zapraszamy na wykład otwarty realizowany w ramach cyklu zajęć "Wykłady interaktywne z wybitnymi badaczami" w Szkole Doktorskiej APS.

Tym razem nasze zaproszenie przyjęła dr hab. Agnieszka Szplit, prof. UJK, która wygłosi wykład pt. "Budowanie ekspertywności w rozwoju zawodowym nauczycieli akademickich - model teoretyczny a empiryczny".

Dr hab. Agnieszka Szplit, prof. UJK zajmuje się szeroko rozumianą pedagogiką, jednak w swoich badaniach skupia się głównie nad pracą nauczycieli, wykładowców. Realizuje badania jakościowe w kontekście indywidualnego postrzegania świata przez nauczycieli, a także ich samorozwój. W przyszłości planuje poświęcić się tematyce współpracy nauczycielskiej.

Tytuł pracy habilitacyjnej: "Od nowicjusza do eksperta. Rozwój ekspertywności nauczycieli języków obcych"

Głównym mottem życiowym i zawodowym Pani Profesor jest integracja - łączenie pracy i pasji, zaciekawienia i poszukiwania, odczuwania i analizowania.

Termin wykładu: 24 marca 2023, rozpoczęcie godz. 10.00 (stacjonarnie)

Sala 3213, budynek C, II piętro

Plan wydarzenia:

CZĘŚĆ I (otwarta dla wszystkich)

10.00-12.00 – wykład, dyskusja, przerwa

CZĘŚĆ II (tylko dla doktorantów)

12.15-13.15 – warsztat

Spotkanie otworzy i poprowadzi nasza doktorantka mgr Katarzyna Iwon.

Link do nagrania: "Od nowicjusza do eksperta. Rozwój ekspertywności nauczycieli języków obcych"

Opublikowano: 03-03-2023