Zapraszamy do udziału w konferencji

Aktualizacja: 06-10-2023

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Metod Pomocy Psychologicznej: Pomoc Psychologiczna Dzieciom i Młodzieży, 9-10.11.2023.

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Metod Pomocy Psychologicznej jest kolejną (poprzednie w 2019 i 2021 roku) konferencją upowszechniającą wiedzę o rodzajach form pomocy psychologicznej, ich zastosowaniu i skuteczności we wsparciu różnych grup odbiorców.

Podczas naszych wydarzeń środowisko akademickie spotyka się z praktykami, którzy na co dzień udzielają pomocy psychologicznej. Takie powtarzane spotkania naukowo-szkoleniowe stwarzają szansę na doskonalenie oraz upowszechnienie najbardziej skutecznych oddziaływań stosowanych przez psychologów, psychoterapeutów i innych specjalistów w zawodach pomocowych.

W 2023 roku tytuł naszej Konferencji to Pomoc Psychologiczna Dzieciom i Młodzieży. Konferencja będzie okazją do analizy podejść teoretycznych i wyników badań odnoszących się do aktualnych potrzeb dzieci i młodzieży w obszarze zdrowia psychicznego, efektywnych form pomocy i metod diagnostycznych oraz wymiany doświadczeń praktycznych między psychologami i innymi specjalistami zapewniającymi pomoc psychologiczną dzieciom i młodzieży.

Organizator

Katedra Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego Instytutu Psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej we współpracy z Zakładem Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Partnerzy konferencji

ENTER Mental Health Network, Wydawnictwo Naukowe PWN oraz MEiN

logotypy ENTER PWN i MEiN

Konferencja współfinansowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki z programu Doskonała Nauka II