Aktualizacja: 15-06-2022

Zapraszamy na wykład otwarty dr. hab. Tomasza Grzyba, prof. SWPS w ramach cyklu zajęć "Współczesne trendy w naukach społecznych" w Szkole Doktorskiej APS.

Zaproszenie Szkoły Doktorskiej APS przyjął dr hab. Tomasz Grzyb, prof. SWPS, który 21 czerwca br. o godz. 14:00 wygłosi wykład pt. „The Power of WE” – siódma reguła wpływu społecznego i jej wpływ na posłuszeństwo w paradygmacie Stanleya Milgrama.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stornie Szkoły Doktorskiej: Wykład otwarty dr hab. Tomasza Grzyba, prof. SWPS (aps.edu.pl) W razie jakichkolwiek pytań dotyczących spotkania prosimy zainteresowane osoby o kontakt na adres kblachnio@aps.edu.pl

plakat wykładu

Opublikowano: 15-06-2022