Recital Zbigniewa Zamachowskiego podczas Święta Uczelni

Aktualizacja: 09-05-2022

Niezwykle miło nam zapowiedzieć, że jednym z wydarzeń artystycznych towarzyszących obchodom Święta Uczelni w dniu 25 maja 2022 roku jest koncert Zbigniewa Zamachowskiego.

Nasz Gość, aktor teatralny i filmowy wykona znane i lubiane utwory autorskie oraz oryginalne interpretacje piosenek m.in. Osieckiej, Nohavicy, Bukartyka, Stinga, Przybory, Wasowskiego. Artyście towarzyszyć będzie kompozytor i pianista - Roman Hudaszek.

W tym roku w tradycyjne Święto Uczelni wpisane są główne obchody 100-lecia Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Rektor, Senat i cała społeczność Akademii zapraszają do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i w imprezach mu towarzyszących.

25 maja 2022 r. Święto Uczelni

Współorganizatorem recitalu Zbigniewa Zamachowskiego jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Logo Mazowsze Serce Polski

Zbigniew Zamachowski