„Prekursorzy i twórcy polskiej pedagogiki specjalnej" - wystawa Biblioteki Głównej APS

Aktualizacja: 13-05-2022

Pragnąc uczcić 100-lecie naszej Uczelni, Biblioteka przygotowała kolejną wystawę z cyklu „Prekursorzy i twórcy polskiej pedagogiki specjalnej", tym razem poświęconą Marii Grzegorzewskiej.

Na wystawie obejrzymy m.in. reprint pracy doktorskiej Marii Grzegorzewskiej, jedno z pierwszych wydań „Listów do młodego nauczyciela", pierwszy numer czasopisma „Szkoła Specjalna" a także prace dyplomowe absolwentów Państwowego Instytutu Pedagogiki Specjalnej/Państwowego Studium Pedagogiki Specjalnej - niektóre z oceną i autografem naszej Patronki.

Ekspozycja jest dostępna w holu Biblioteki APS (budynek B, 3 piętro) od dnia 9 maja 2022 do końca roku.

Wystawa Biblioteki Głównej APS

Opublikowano: 13-05-2022