Pedagogika i pedagogika specjalna w APS - na 4 miejscu w Polsce tuż po UJ, UAM i UW

Aktualizacja: 23-06-2022

Znamy wyniki Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022.

Po raz 23 Perspektywy ogłaszają Ranking Szkół Wyższych. W tym roku pierwsze miejsce wśród uczelni akademickich zajął Uniwersytet Warszawski, wśród uczelni niepublicznych - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, a wśród publicznych uczelni zawodowych - Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Gratulujemy serdecznie zwycięzcom.

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej może pochwalić się bardzo dobrym czwartym miejscem w kraju dla kierunków pedagogika i pedagogika specjalna oraz dziesiątym miejscem kierunku psychologia i czternastym socjologia.

W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022, który przygotowuje Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” łącznie bierze udział ponad 150 uczelni. Więcej o wynikach w poszczególnych kategoriach przeczytamy na stronie Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022.

Opublikowano: 23-06-2022