Medale dla pracowników naukowo-dydaktycznych APS

Aktualizacja: 13-05-2022

W dniach 11-13 maja 2022 roku odbyło się IX Polsko - Ukraińskie/Ukraińsko - Polskie Forum Naukowe DROGI I BEZDROŻA EDUKACJI W OKRESIE PANDEMII

To kolejne spotkanie polskich i ukraińskich przedstawicieli nauk o wychowaniu, które jest organizowane przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie we współpracy z Narodową Akademią Nauk Pedagogicznych Ukrainy i Akademią Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej.

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznego Forum pracownicy naukowo-dydaktyczni z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zostali uhonorowani medalami H.S. Skoworody przyznanymi przez Narodowy Uniwersytet w Kijowie.

Odznaczenia otrzymali: dr hab. Barbara Marcinkowska, prof. APS, prof. Stefan M. Kwiatkowski, dr hab. Jan Łaszczyk, prof. APS, dr hab. Franciszek Szlosek, prof APS oraz dr hab. Jan Sikora.

Serdecznie gratulujemy!

Opublikowano: 13-05-2022