"Oceń i doceń!" to cykliczna kampania gromadzenia opinii studentek i studentów oraz doktorantek i doktorantów APS, na temat zajęć dydaktycznych, w których brali oni udział w poprzednim semestrze.
Kampania ma na celu umożliwienie osobom studiującym udzielenie informacji zwrotnej na temat zajęć dydaktycznych zarówno poprzez zwrócenie uwagi na te elementy dydaktyki akademickiej, które potencjalnie mogłyby zostać udoskonalone, ale także na te, które są przez studentki i studentów uznawane za szczególnie wartościowe, warte wyróżnienia, docenienia.
Doskonalenie jakości dydaktyki poprzez gromadzenie informacji zwrotnych od studentek i studentów oraz doktorantek i doktorantów jest realizacją obowiązku Uczelni wynikającego z regulacji prawa zewnętrznego oraz wewnętrznego, ale jednocześnie, przy aktywnym udziale znaczącej liczby osób studiujących i doktoranckich, jest jednym z ważniejszych sposobów zapewniania wysokiej jakości kształcenia w APS, wspólnie korzystajmy z tego narzędzia!
Zachęcamy do udzielania informacji zwrotnych na pytania ankietowe za pośrednictwem indywidualnych kont w USOS!
Kampania "Oceń i doceń!" trwa do 6 marca!
EN