Żywa Biblioteka w APS - 25.05.2024

Aktualizacja: 21-05-2024

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Żywej Biblioteki, która odbędzie się już 25 maja w godz. 10:00-17:00 w strefie coworkingowej.

Żywa Biblioteka to wydarzenie, w trakcie którego można "wypożyczyć" Żywe Książki, czyli porozmawiać z osobami z różnych grup społecznych zagrożonych dyskryminacją. Rozmowy te pozwalają spojrzeć inaczej na otaczających nas ludzi i świat, a przez to mogą realnie zmienić czyjeś życie. W Żywej Bibliotece można spotkać osoby, których nie spotykamy na co dzień, i można porozmawiać z nimi zadając każde pytanie.

Żywe Książki, z którymi będzie można porozmawiać w APS, to m. in. Aktywna seniorka, Dorosłe Dziecko Rozwiedzionych Rodziców, Feminista, Kobieta chorująca na schizofrenię, Kobieta w spektrum autyzmu, Mężczyzna z niepełnosprawnością, Ojciec niepełnosprawnego dorosłego, Osoba niedosłysząca, Osoba trans płciowa, Osoba doświadczająca bezdomności, Osoba z chorobą afektywną-dwubiegunową, Osoba z depresją, Osoba z HIV, Osoba z niepełnosprawnością intelektualną, Pastor, Rosjanka, Ukrainiec.

Zachęcamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 21-05-2024