Wizyta Profesor Dilbar Nurkeldiev z Uzbekistanu

Aktualizacja: 14-12-2023

W ramach współpracy międzynarodowej pomiędzy Akademią a Pedagogicznym Uniwersytetem w Taszkiencie, w termie od 11 do 16 grudnia gościmy w naszych murach Panią Dziekan Prof. Dilbar Nurkeldiev.

W ramach wizyty odbył się wykład naukowy na temat edukacji włączającej w Uzbekistanie w czasie, którego Pani Profesor podzieliła się wiedzą naukową oraz doświadczeniem praktycznym z pracownikami Akademii oraz Studentkami oraz Studentami.

W ramach współpracy dzielimy się i zdobywamy nowe doświadczenie, co wynika z przesłania Patronki naszej Akademii:

,,Im kto jest lepszym człowiekiem, lepiej do pracy przygotowanym, im ma większą dla drugich życzliwość, głębszą o nich troskę i poczucie odpowiedzialności za swoją pracę, tym większy zostawi ślad w duszach dzieci” (Profesor Maria Grzegorzewska).

Opublikowano: 14-12-2023