Warszawskie Dni Osób z Zespołem Downa

Aktualizacja: 20-03-2024

Wydarzenie jest objęte opieką merytoryczną Instytutu Wspomagania Rozwoju Człowieka i Edukacji. Zapraszamy 21 marca o godz. 17:00 do Bemowskiego Centrum Kultury.

Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Gminy Bemowo wraz z Fundacją Little by Little!

W czasie wydarzenia wykład wygłosi m.in. pani dr Gabriela Lorens, adiunkt w Zakładzie Logopedii i Lingwistyki Edukacyjnej IWRCE.

Organizatorzy zapraszają dzieci, rodziców a także wszystkich zainteresowanych na Warszawskie Dni Osób z Zespołem Downa. W takcie tego wydarzenia uczestnicy będą mogli zobaczyć i posłuchać m.in. film "Zakochani w Tańcu”, spektakl „A ja żyję bardzo”, a także uczestniczyć w Konferencji – prelekcje w temacie udzielone przez wykładowców APS.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 21 marca 2024 r. o godz. 17:00 w Bemowskim Centrum Kultury, ul. Konarskiego 20.

Agenda

1. 17:00 Przywitanie gości - Burmistrz Bemowa oraz Prezeska Fundacji Little by Little Marta Wiszniewska
    Prowadzenie Warszawskich Dni Osób z Zespołem Downa - red. Jaśmina Nowak i Radosław Ruciński
  2. 17:10 Projekcja filmu - 'Wytańczyć Miłość' - Reżyseria: Monika Maleń