VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Cyberprzestrzeń i światy wirtualne"

Aktualizacja: 13-02-2024

Zapraszamy do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Cyberprzestrzeń i światy wirtualne. Pedagogika medialna wobec wyzwań XXI wieku", która odbędzie się 24 maja 2024 r.

Wydarzenie organizowane jest przez Katedrę Dydaktyki i Pedagogiki Medialnej Instytutu Pedagogiki APS we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W jaki sposób skutecznie stawiać czoła kryzysom, ale też jak stworzyć nowe szanse i efektywnie wykorzystać te, które niosą ze sobą dynamicznie zachodzące zmiany? Jak mądrze reformować szkołę i uczelnię, uwzględniając w programach i formach kształcenia wyzwania wynikające z nowych realiów, w tym z problemu aktywności człowieka w cyberprzestrzeni? W jaki sposób przeciwdziałać ograniczającemu wpływowi praktyk monopolistycznych na obieg informacji naukowej? Jak rozwijać potencjał nowych technologii, nie ignorując związanych z nimi zagrożeń i nie gubiąc z pola widzenia najważniejszego – człowieka?

Wszystkich, którzy pragną poszukiwać wraz z nami odpowiedzi na te pytania, gorąco zachęcamy do udziału w tegorocznej konferencji.

Informacje organizacyjne:

• Data: 24 maja 2024 r.
  • Miejsce: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, ul. Szczęśliwicka 40, Warszawa
  • Rejestracja: udział w wydarzeniu należy zgłosić do 21 kwietnia 2024 r. poprzez formularz. Kliknij, aby się zarejestrować >>
  • Opłata konferencyjna: 350 zł - cena zawiera: udział w konferencji, dyplom uczestnictwa, materiały promocyjne, druk artykułu (po uzyskaniu pozytywnej recenzji), przerwy kawowe, obiad oraz udział w uroczystym poczęstunku kończącym konferencję.
    Opłatę konferencyjną należy wnosić na rachunek Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej:
    61 2490 0005 0000 4530 3456 2606 z dopiskiem: Cyberprzestrzeń i światy wirtualne – opłata konferencyjna.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy: cyberprzestrzen@aps.edu.pl

Kliknij, aby zapoznać się ze szczegółami >>

Kliknij, aby otworzyć zaproszenie do udziału w konferencji >>

Opublikowano: 13-02-2024