Uroczyste wręczenie Dyplomu Doktora Honoris Causa prof. n. med. dr. hab. Bohdanowi Maruszewskiemu

Aktualizacja: 23-12-2021

Rektor i Senat Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej mają zaszczyt zaprosić na wręczenie dyplomu doktora honoris causa prof. n. med. dr. hab. Bohdanowi Maruszewskiemu.

W dniu 22 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 w Auli im. Janusza Korczaka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej przy ul. Szczęśliwickiej 40 w Warszawie odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu Uczelni, podczas którego prof. n. med. dr. hab. Bohdan Maruszewski otrzyma Dyplom Doktora Honoris Causa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Sylwetka Profesora Bohdana Maruszewskiego

Uroczystości wręczenia towarzyszyć będą promocje doktorskie i habilitacyjne a także wręczenie statuetki Okulary Marii Grzegorzewskiej Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Medalu Marii Grzegorzewskiej Profesorowi Andrzejowi Wacławowi Stadnickiemu. Zostaną również wręczone odznaczenia i wyróżnienia Ministra Edukacji i Nauki.

Program Posiedzenia Senatu

1. Hymn Państwowy
  2. Otwarcie uroczystości i powitanie Gości
  3. Wręczenie odznaczeń i wyróżnień Ministra Edukacji i Nauki