Udostępniamy bezpłatne materiały szkoleniowe wypracowane w ramach zakończonego projektu ERICA

Aktualizacja: 30-01-2022

Zakończony został międzynarodowy projekt ERICA dotyczący przeciwdziałania przemocy wobec dzieci w rodzinie.

Projekt ERICA realizowany był przez pracowników i pracowniczki Instytutu Psychologii razem z instytucjami naukowymi oraz medycznymi z 6 innych krajów Europy. Członkowie zespołu z APS m.in. koordynowali część badawczą. Efektem projektu ERICA są materiały szkoleniowe dotyczące przeciwdziałania przemocy wobec dzieci w rodzinie. Można je bezpłatnie pobrać ze strony projektu.

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem naukowym, który ukazał się w ostatnim czasie a dotyczył projektu - Professionals’ Digital Training for Child Maltreatment Prevention in the COVID-19 Era: A Pan-European Model

Grafika i logo projektu oraz UE

Partnerzy projektu ERICA

Opublikowano: 30-01-2022