Szkolenie "Radio SoVo – nowoczesna edukacja  osób z niepełnosprawnością intelektualną"

Aktualizacja: 25-03-2022

Zapraszamy studentów i studentki do udziału 29 marca br. w szkoleniu on-line z wykorzystania internetowego Radia SoVo w działaniach rehabilitacyjnych, terapeutycznych, wspierających i edukacyjnych prowadzonych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Szkolenie „Radio SoVo – nowoczesna edukacja osób z niepełnosprawnością intelektualną” odbędzie się 29 marca w godz. 16:00-19:00 i zostanie poprowadzone przez Bernadetę Szczyptę - dziennikarkę, liderkę grupy radiowców z Jarosławia.

Studenci i studentki uczestniczący w czterogodzinnym szkoleniu otrzymają certyfikat potwierdzający udział i uzyskaną wiedzę.

Zapisy trwają do  28 marca do godz. 12:00 i odbywają się przez formularz zgłoszeniowy lub kodu QR zamieszczonego na plakacie.

Plakat szkolenia Radio Sovo

Opublikowano: 25-03-2022