Styczniowe Seminaria Otwarte w Szkole Doktorskiej APS

Aktualizacja: 10-01-2022

Przedstawiamy tytuły spotkań rozpoczynających cykl Seminariów Otwartych w nowym roku. Zapraszamy serdecznie 13 stycznia w godz. 11:40-13:15, w sali 1109 (budynek A).

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną projekty:

• godz. 11:40 -  Emilia Palankiewicz-Mitrut  - "Kształcenie zawodowe uczniów szkół ponadpodstawowych w kontekście zmian wynikających z reformy systemu oświaty z 2017 roku."
    Promotor: dr hab. Adam Solak, prof. APS
    Promotor pomocniczy: dr Katarzyna Stanek

• godz. 12:10 - mgr Agnieszka Potocka - "Rewolucja wegetariańska. Przemiany pokoleniowe w konsumpcji produktów wegańskich i odzwierzęcych w Polsce"
    Promotor: dr hab. Joanna Zalewska, prof. APS
  • godz. 12:40 - mgr Anna Mitrowska - "Wpływ podwyższonego stanu gniewu na rozumienie ironii werbalnej – moderacyjna rola elastyczności poznawczej"
    Promotor: dr hab. Joanna Rajchert, prof. APS
    Promotor pomocniczy: dr Natalia Banasik-Jemielniak

Spotkania odbywają się w czwartki, w godz. 11:40-13:15, w sali 1109 (budynek A).  Zachęcamy do uczestniczenia stacjonarnie. Istnieje też możliwość udziału w spotkaniu poprzez Teams

Liczymy na Państwa obecność.​

Dla doktorantów i doktorantek ważne są informacje zwrotne, jakie otrzymają na spotkaniu, dlatego zależy nam na Państwa obecności. Serdecznie zapraszamy wszystkich, w tym także osoby, które chciałyby pełnić funkcję promotora, promotora pomocniczego przyszłych doktorantów zamierzających kształcić się w naszej Szkole Doktorskiej. Seminaria doktoranckie są dobrą okazją do tego, aby przyjrzeć się obowiązującym procedurom i standardom przygotowania rozpraw doktorskich w Szkole Doktorskiej.

Opublikowano: 10-01-2022