Studia podyplomowe APS dla pedagogów i psychologów szkolnych

Aktualizacja: 25-08-2023

Przed nami kolejna edycja studiów podyplomowych na kierunku psychologia pn. "Psychologiczne wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie" pod patronatem Adamed Pharma. Rekrutacja trwa do 30.09.2023

Przed nami kolejna edycja studiów podyplomowych na kierunku psychologia pn. "Psychologiczne wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie". 

Nasze studia doskonalące rozszerzają kompetencje psychologów i pedagogów do pracy z dziećmi i młodzieżą w kryzysie wynikającym zarówno z aktualnie realizowanego etapu rozwojowego, jaki pomocy w kryzysach sytuacyjnym, psychologicznym i wynikającym z deficytów w różnych obszarach funkcjonowania. Kompetencje kadry pedagogicznej i psychologów szkolnych w zakresie form wsparcia dzieci i młodzieży w kryzysie stanowią niezbędny element prawidłowego funkcjonowania każdej placówki oświatowej.

- Studia są odpowiedzią na bezsilność dzieci, które z uwagi na brak dojrzałych mechanizmów radzenia sobie poszukują i potrzebują wsparcia mądrych dorosłych w otoczeniu - mówi dr Ewa Odachowska-Rogalska, Kierownik Studiów Podyplomowych „Psychologiczne wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie”. W swojej pracy terapeutycznej często spotykam dzieci cierpiące z powodu braku reakcji ze strony środowiska szkolnego, które czuje się bezsilne w obliczu traumy dziecka. Ta grupa zawodowa ma ogromny potencjał, ale wymaga wsparcia i zbudowania zasobów w zakresie czynności pomocowych. Nasze studia mają potencjał pomóc wszystkim, bo dobre wsparcie ze strony instytucji to zaopiekowane dziecko i spokojniejszy rodzic. 

Szczegółowy program studiów, koszty, terminarz oraz formularz zgłoszeniowy publikujemy na stronie studiów podyplomowych. W razie pytań prosimy o kontakt z Ośrodkiem Studiów Podyplomowych lub dr Ewą Odachowską-Rogalską.

Na zgłoszenia kandydatek i kandydatów czekamy do 30 września 2023 r.  

Zapraszamy do aplikowania.

 

 

Logo APS i ADAMED

Partnerem studiów podyplomowych APS "Psychologiczne wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie" jest ADAMED. 

Adamed Pharma to polska rodzinna firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która produkuje ponad 500 produktów oferowanych pacjentom w blisko 80 krajach na całym świecie. Zatrudnia niemal 2400 pracowników. Od 20 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową, na którą od 2001 przeznaczyła 1,9 mld złotych. Adamed współpracuje naukowo z wiodącymi uniwersytetami, ekspertami medycznymi oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą. Własność intelektualna firmy jest chroniona ponad 200 patentami na całym świecie.

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 25-08-2023