Spotkanie z ABW dla studentów APS

Aktualizacja: 22-04-2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Akademii na spotkanie z funkcjonariuszami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku o godzinie 11:40 w sali 4066.

Cel spotkania:

• Podniesienie świadomości: Zwiększenie wiedzy na temat roli i zadań służb specjalnych, ze szczególnym uwzględnieniem ABW.
  • Kariera w ABW: Przybliżenie różnych aspektów pracy w ABW oraz przedstawienie ofert dla przyszłych absolwentów Instytutów APS.
  • Proces rekrutacyjny: Zapoznanie z etapami rekrutacji do ABW oraz wymaganiami stawianymi kandydatom.
  • Bezpieczeństwo wewnętrzne: Uświadomienie zagrożeń oraz omówienie profilaktyki kontrwywiadowczej i antyterrorystycznej.

Podczas spotkania będzie możliwość prowadzenia rozmów indywidualnych z funkcjonariuszami oraz złożenia CV. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o pracy w służbach specjalnych i zadecydować o swojej przyszłej karierze.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy! Do zobaczenia!

Opublikowano: 22-04-2024