Seminarium naukowe „Nauczyciel akademicki i jego rozwój zawodowy”

Aktualizacja: 16-05-2022

Instytut Pedagogiki zaprasza serdecznie na seminarium naukowe, którego tematem wiodącym będzie rozwój zawodowy kadry akademickiej, rozpatrywany w perspektywie andragogiki, profesjologii oraz dydaktyki szkoły wyższej.

Wykład wprowadzający pt. „Nauczyciel akademicki i jego rozwój zawodowy” wygłosi prof. dr hab. Iryna Androshchuk (Uniwersytet Kijowski im. Borysa Grinchenki), która m.in. zaprezentuje wyniki swoich badań prowadzonych wśród nauczycieli akademickich w Polsce i Ukrainie. Spotkanie zorganizowane w ramach cyklu „Ogród Nauki IP” odbędzie się 23 maja br., w sali 1109 (dawna Sala Senatu, bud. A), w godz. 11.30-13.00.

Spotkanie poprowadzi dr hab. Adam Solak, prof. APS.

Irena Androshchuck

Wykład prof. dr hab. Iryny Androshchuk pt. „Nauczyciel akademicki i jego rozwój zawodowy”
23 maja 2022 rok, godz. 11:30-13:00
sala 1109 (dawna sala Senatu) bud. A