Razem animujemy szkołę dla wszystkich

Aktualizacja: 01-04-2022

Edukacja włączająca z wykorzystaniem animacji i multimediów - najnowsze informacje o działaniach dla lokalnych społeczności, dzieci i młodzieży, pracowników oświaty realizowanych w projekcie I_AM.

Trwa 2. rok realizacji międzynarodowego projektu I_AM w ramach ERASMUS + dotyczącego edukacji włączającej. Aktualnie prowadzone są szkolenia i uruchomiona zastała platforma e-learningowa w oparciu o przygotowane w projekcie materiały.

Animacje. Webinar

Zapraszamy do obejrzenia filmików wypracowanych w ramach projektu przez specjalistów zajmujących się animacjami oraz do udziału w webinarze, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek - 4 kwietnia 2022 r.  w godz. 16.00-20.00. Webinar dotyczy wykorzystania animacji w edukacji włączającej. Wspólna praca nauczycieli i dzieci nad przygotowaniem krótkich filmików może być ciekawym narzędziem współpracy.

Nauczycieli zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z kierującą projektem dr Lidią Zabłocką-Żytką lzablocka@aps.edu.pl

Więcej informacji

Projekt I_AM "Inclusive education using Animation and Multimedia” / „Edukacja włączająca z wykorzystaniem animacji i multimediów” w ramach PROGRAMME: ERASMUS +  ACTION: IPI- SOC-IN: social inclusion in the fields of education, training and youth - finansowany przez Komisję Europejską - realizowany jest w czterech krajach: na Cyprze, w Grecji, na Węgrzech i w Polsce. W Polsce działania prowadzą Instytut Psychologii oraz Instytut Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Infografika I_am

Opublikowano: 01-04-2022