Prezentacje kolejnych projektów realizowanych w Szkole Doktorskiej APS

Aktualizacja: 18-01-2022

Zapraszamy na czwartkowe seminarium otwarte Szkoły Doktorskiej APS. Spotkanie odbywać się będzie jak zwykle w godz. 11:40-13:15, w sali 1109 (budynek A).
W dniu 20 stycznia br. Kierownik Szkoły Doktorskiej dr hab. Aleksandry Tłuściak-Deliowskiej, prof. APS zaprasza do udziału w spotkaniu, podczas którego będziemy mieli możliwość wysłuchać i porozmawiać na temat wystąpień:

• mgr Anny Zuchory, pt. "Trudności w sytuacji spożywania posiłków a funkcjonowanie dzieci w domu i przedszkolu" (godz. 11:40)
    Promotor: dr hab. Ewa Kulesza, prof. APS
    Promotor pomocniczy: dr Izabela Kucharczyk

• mgr Adrianny Jakubowskiej, pt. "The relationship between hostile attribution and depression depending on the comorbidity of borderline personality disorder. Research including use of eye-tracking method" (godz. 12:10)
    Promotor: dr hab. Anna Zajenkowska, prof. APS
    Promotor pomocniczy: dr Izabela Kaźmierczak

• mgr Katarzyny Podstawki, pt. "Skupianie uwagi przez studentów pedagogiki specjalnej w interakcjach z partnerem komunikacyjnym w czasie warsztatów symulacyjnych" (godz. 12:40)
    Promotor: dr hab. Agnieszka Olechowska, prof. APS
    Promotor pomocniczy: dr Magda Lejzerowicz

Zachęcamy do uczestniczenia stacjonarnie. Istnieje możliwość udziału w spotkaniu poprzez Teams - link do spotkania

Dla doktorantów i doktorantek ważne są informacje zwrotne, jakie otrzymają na spotkaniu, dlatego zależy nam na Państwa obecności. Serdecznie zapraszamy wszystkich, w tym także osoby, które chciałyby pełnić funkcję promotora, promotora pomocniczego przyszłych doktorantów zamierzających kształcić się w naszej Szkole Doktorskiej. Seminaria doktoranckie są dobrą okazją do tego, aby przyjrzeć się obowiązującym procedurom i standardom przygotowania rozpraw doktorskich w Szkole Doktorskiej.

Opublikowano: 18-01-2022