Nowy projekt MEIN realizowany w Akademii

Aktualizacja: 23-08-2023

Miło nam poinformować, że Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej otrzymała finansowanie w ramach Programu Doskonała Nauka II - Wsparcie konferencji naukowych.

Wsparcie dotyczy organizacji III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Metod Pomocy Psychologicznej.

Celem konferencji jest upowszechnianie wiedzy o rodzajach i formach pomocy psychologicznej, ich zastosowaniu i skuteczności we wsparciu różnych grup odbiorców. W tej edycji skoncentrujemy się na dzieciach i młodzieży jako odbiorcach pomocy psychologicznej.

Konferencja odbędzie się w listopadzie 2023 roku.

Kierownik Projektu: dr Lidia Zabłocka-Żytka
Wartość projektu: 142 650zł

Projekt finansowany jest ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra o treści „Projekt finansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Doskonała Nauka II - Wsparcie konferencji naukowych”.

Logotyp Ministerstwa Edukacji i Nauki

Opublikowano: 20-06-2023