Najbliższe tematy Seminariów Otwartych w Szkole Doktorskiej APS

Aktualizacja: 30-01-2022

Przedstawiamy projekty badawcze, które zostaną zaprezentowane w czwartek, 27 stycznia w godz. 11:40-13:15.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną projekty:

• godz. 11:40 - Dominika Saad - "Uwarunkowania jakości życia osób z chorobą Leśniowskiego-Crohna"
    Promotor: dr hab. Ewa Zasępa, prof. APS
    Promotor pomocniczy: dr Marcin Sękowski

• godz. 12:10 - Izabela Chrabąszczewska - "Psychologiczne uwarunkowania jakości życia rodzin zastępczych"
    Promotor: dr hab. Ewa Zasępa, prof. APS
    Promotor pomocniczy: dr Iwona Omelańczuk
  • godz. 12:40 - Anna Zarazińska - "Znaczenie tolerancji wieloznaczności oraz lęku w myśleniu spiskowym"
    Promotorzy: dr hab. Peter Jonason, prof. University of Padua, dr hab. Anna Zajenkowska, prof. APS

Zachęcamy do uczestniczenia - w tym tygodniu on-line - udziału w spotkaniu poprzez Teams.

Liczymy na Państwa obecność.​

Dla doktorantów i doktorantek ważne są informacje zwrotne, jakie otrzymają na spotkaniu, dlatego zależy nam na Państwa obecności. Serdecznie zapraszamy wszystkich, w tym także osoby, które chciałyby pełnić funkcję promotora, promotora pomocniczego przyszłych doktorantów zamierzających kształcić się w naszej Szkole Doktorskiej. Seminaria doktoranckie są dobrą okazją do tego, aby przyjrzeć się obowiązującym procedurom i standardom przygotowania rozpraw doktorskich w Szkole Doktorskiej.

Opublikowano: 30-01-2022