Konkurs Rektor APS na najlepszą foto- lub wideorelację z obchodów Święta Uczelni

Aktualizacja: 20-05-2022

Na prace czekamy do 1 czerwca w Zakładzie Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

25 maja 2022 roku w Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej odbędą się obchody Święta Uczelni. Rektor dr hab. Barbara Marcinkowska, prof. APS ogłasza konkurs na najlepszą fotorelację i/lub wideorelację z tego wydarzenia. W konkursie mogą wziąć udział studenci i studentki Akademii.

Na autora lub autorkę najlepszej foto- lub wideorelacji czeka nagroda w wysokości 1000 zł.

Relację z obchodów dnia Święta Uczelni można wykonać w formie:

• fotorelacji,
  • wideorelacji lub
  • mieszanej

z wykorzystaniem aparatu fotograficznego, kamery, telefonu komórkowego. Zdjęcia i/lub wideo przyjmowane będą:

• w Zakładzie Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (pokój 3530);
  • na dowolnym nośniku informatycznym (płyta CD/DVD, pendrive);
  • w formacie JPG lub mp-4;
  • do dnia 1 czerwca 2022 r.

Do dnia 17 czerwca 2022 r. osoby biorące udział w konkursie zostaną poinformowane o jego wynikach. Osobą do kontaktu ws. konkursu jest Ewelina Młynarczyk-Karabin dostępna pod nr. tel. 531 776 727 oraz adresem e-mail: emlynarczyk@aps.edu.pl.

Plakat konkursu

Opublikowano: 20-05-2022