Konkurs dla studentów i doktorantów dyscyplin nauk społecznych na pracę pisemną (artykuł naukowy)

Aktualizacja: 28-03-2022

Konkurs realizowany w terminie 10.03.2022 r. – 30.04.2022 r., organizowany jest przez Katedrę Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej oraz Koło Naukowe Pracy Socjalnej „POZYTYW”.

Celem konkursu jest promowanie problematyki z zakresu nauk społecznych oraz przyszłych i młodych naukowców.

Konkurs otrzymał patronat Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracowników Socjalnych oraz honorowy patronat Jej Magnificencji Rektor APS – dr hab. Barbary Marcinkowskiej, prof. APS

Prace (artykuły naukowe) będą oceniane przez Kapitułę Konkursową, której przewodniczy Prorektor ds. Nauki – dr hab. Jarosław Rola, prof. APS.

Planowane są  2 główne nagrody rzeczowe w postaci tabletów oraz inne nagrody rzeczowe (m.in. książki). Jednocześnie, najlepsze prace (artykuły) mogą zostać przesłane do czasopism naukowych do dalszego indywidualnego procedowania w opublikowaniu przez autora artykułu m.in. w czasopiśmie naukowym „Praca socjalna” oraz „Polityka społeczna”).

Szczegóły dotyczące konkursu na stronie >>

plakat informacyjny do konkursu

Opublikowano: 28-03-2022