Konferencja Międzynarodowa - Relacja terapeutyczna, która leczy - 14-16 czerwca 2024 r.

Aktualizacja: 28-05-2024

To już V Międzynarodowa Konferencja, którą organizuje Polskie Stowarzyszenie Integracji Psychoterapii. Tytuł przewodni konferencji brzmi: „Relacja terapeutyczna, która leczy”. Partnerem i współorganizatorem tegorocznego wydarzenia jest ponownie Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

Zależy nam, aby zbliżająca się konferencja stanowiła okazję do spotkań oraz prezentacji i wymiany poglądów przedstawicieli różnych podejść w psychoterapii. Dzięki temu jej uczestnicy, doświadczeni i poczatkujący psychoterapeuci, będą mogli doskonalić swoje praktyczne kompetencje. W oparciu o doświadczenie wyniesione z poprzednich konferencji wiemy, że każda z nich, dzięki spotkaniom, dialogowi, a także dzieleniu się doświadczeniami, wynikami badań, przyczynia się nie tylko do integracji, ale też do rozwoju psychoterapii w ogóle.

Jak zwykle wśród naszych gości znajdą się wybitni przedstawiciele teorii i praktyki. Oprócz wykładów plenarnych poprowadzą oni warsztaty, dyskusje i spotkania w mniejszych grupach.

Swoją obecność zapowiedzieli znamienici Goście: ● Gary Burlingame ● Mick Cooper ● Francesco Gazzillo ● Bożena Maciek-Haściło ● Jan Chodkiewicz ● Ireneusz Kaczmarczyk ● Bernhard M. Strauss ● Giulia Altera ● Lynne Rigaud

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Link do strony konferencji >>

 

Informacje organizacyjne

Miejsce wydarzenia: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, aula C
Data wydarzenia: 14-16 czerwca 2024 r.
Organizator/Współorganizator: Polskie Stowarzyszenie Integracji Psychoterapii/Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie

Kontakt: prof. Czesław Czabała, Małgorzata Gawron, Sylwester Bielas
Telefon: 22/5893600 w. 3611, 3618
Opłaty >>
Link do rejestracji >>

Udostępnij:

Wydrukuj

Opublikowano: 28-05-2024